Siyaset

2023, TÜRKİYE’NİN YENİDEN ŞAHLANIŞININ SEMBOLÜDÜR”

Sponsor Reklam Alanı

2023, TÜRKİYE’NİN YENİDEN ŞAHLANIŞININ SEMBOLÜDÜR”
AK Parti Çivril ilçe teşkilatı Çivril’in mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla istişarelerde bulunuyor.
AK Parti Çivril ilçe teşkilatı, AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, İlçe Başkanı Halil Ertuğrul ve ilçe teşkilat üyeleri ile birlikte Çıtak ve Gürpınar mahalle ziyaretlerine devam ediyor.
Çıtak ve Gürpınar mahallerini ziyaret eden Vekil Özkan ve AK Parti Çivril İlçe teşkilatı, 2023 Türkiye Yüzyılı hakkında mahalle sakinleri ile istişare etiller. Mahalle ziyaretleri esnasında konuşan vekil Özkan, AK Parti olarak son 20 yılda ülkemizi terörden darbeye, sokak olaylarından çeşitli vesayet girişimlerine kadar pek çok krizden nasıl kurtardıysak, tüm dünyayı sarsan küresel buhrandan da biz çıkartacağız vurgusu yaptı.
“2023 TÜRKİYE YÜZYILI MOTTOSUYLA ÇALINMADIK KAPI, ALINMADIK GÖNÜL BIRAKMAYACAĞIZ”
AK Parti millettin gönlüne dokunmaya devam ediyor diyen AK Parti Çivril ilçe Başkanı Halil Ertuğrul; “İlçe teşkilatımızla 77 mahallemizdeki vatandaşlarımızı gün gün ziyaret edeceğiz. Bizler vatanına, bayrağına ve milletine aşık birer dava insanı olarak 2023 Türkiye Yüzyılı mottosuyla çalınmadık kapı, alınmadık gönül bırakmayacağız. Vekilimiz Cahit Özkan ile birlikte Çıtak ve Gürpınar mahalle halkımızla bir araya geldik. İlk günkü aşkla çalışmaya devam edeceğiz ”diye konuştu.
“2023, TÜRKİYE’NİN YENİDEN ŞAHLANIŞININ SEMBOLÜDÜR”
Vekil Özkan,2023 yılında yapılacak ve yapımı tamamlanan yatırımlarla ilgili bilgiler vererek, 2023, Türkiye’nin ve Türk milletinin yeniden şahlanışının sembolüdür. Bugün, büyük ve güçlü Türkiye’nin inşası yolundaki en önemli durağımız 2023’ün eşiğindeyiz vurgusu yaptı.
Gittikleri her mahallede yoğun ilgiyle karşılanan Vekil Özkan, Halil Ertuğrul ve İlçe teşkilatı teveccühlerinden dolayı mahalle sakinlerine teşekkürlerini iletti.

Serkan TORUN

Gazeteci, Yazar, Izopoint

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu