Siyaset

Akparti Çivril ilçe Başkanı Halil Ertuğrul“GENÇLERİMİZE GÜVENİYORUZ”

Sponsor Reklam Alanı

“GENÇLERİMİZE GÜVENİYORUZ”
AK Parti Çivril İlçe Başkanı Halil Ertuğrul ve yönetimi, Gençlik Kolları Başkanı Hasan Hüseyin Arıkoğlu ile birlikte ‘ İlk oyum Erdoğan’a, ilk oyun AK Parti’ye’ programında gençlerle bir araya geldi.


“GENÇLERİMİZE İNANIYOR VE ONLARA DEĞER VERİYORUZ”


Gençlerle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden AK Parti Çivril İlçe Başkanı Halil Ertuğrul; “İlk oyum Erdoğan’a, ilk oyun AK Parti’ye programında ilçemizin pırıl pırıl gençleri ile bir araya geldik. Gençlerimizin enerjisi ve muhabbeti keyifli vakit geçirmemize vesile oldu. Gençlerimize inanıyor, güveniyor ve onlara değer veriyoruz. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da söylediği gibi, Cumhurbaşkanı Erdoğan, gençlere seslenerek, “Biz sizlerden ümitliyiz ve sizler evelallah ülkemizin geleceğini farklı şekilde hem inşa hem de ihya edeceksiniz.”ifadelerini kullandı.


“BİR ADIM ARKANIZDA HER DAİM YANINIZDAYIZ”
İlçe Başkanı ile keyifli bir akşam geçirdiklerine de değinen gençler, bir adım arkanızda her daim yanınızdayız diyerek Halil Ertuğrul ile aynı davada yan yana ve omuz omuza yürümekten onur ve gurur duyduklarını ifade ettiler.

Serkan TORUN

Gazeteci, Yazar, Izopoint

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu