GenelGündem

BASIN İLAN KURUMU SEÇİMLERİ İÇİN GAZETECİ SERKAN TORUN ÜMİT BABACAN & Mehmet Ali DİM & Yusuf Ziya ÇAKIR’ı DESTEKLİYOR

Sponsor Reklam Alanı

BASIN İLAN KURUMU SEÇİMLERİ İÇİN GAZETECİ SERKAN TORUN ÜMİT BABACAN & Mehmet Ali DİM & Yusuf Ziya ÇAKIR’ı DESTEKLİYOR

İnternet Gazetecileri Federasyonu Aydın İl Başkanı SERKAN TORUN Basın İlan Kurumu Seçimleri için dikkatli olun çağrısı yaptı.

Konuşmasında Basın İlan kurumundan bugüne kadar sadece illerde gazete sahibi olanlara destek olduklarını vurguladı ilçelerde görevini sürdüren Gazetecilere hiçbir destek verilmedi.

Bugüne kadar mevcut üyelerin yapamadıgı ilçelerdeki Gazetecileri görmezden gelmiyecek enazından çok yakından tanıdığım ve destekledigim Ümit Babacan var her meslektaşım ile birebir görüşen ve her konuda istişare yapan adaydır.

İGF Aydın il Başkanı Serkan Torun’un yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi

Torun; “Serkan Torun medya grubu olarak BİK seçimlerinde ÜMİT BABACAN’ı Destekleme kararı aldı. Basın İlan Kurumu seçim yönetmeliğinin değişmesine rağmen oy kullanacak gazetecileri Ankara’ya seçimlere gelmesi gerektiğini ve neden oykullanacağını bilmesi gerekir dedi.

Gazetecileri temsil ediyor gibi görünen birçok federasyon ve dernekler dahil malesef kendi çıkarları ve menfaatleri için varlar bu sebeple tüm meslektaşlarımı inandıkları kişiye oy vermelerini için Ankaraya bekliyoruz.

Serkan TORUN

Gazeteci, Yazar, Izopoint

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu