BÖYLEMİ OLMALIYDI PINAR GÜLTEKİN’İN DAVASI

Gencecik bir kız çocugu bir cani tarafından katlediliyor ve adalet sus pus Oldumu ey adalet istediğin oldumu bumu yargı bumu adalet bu suçu işleyenlerin sonu hep özgürlükmü olacak.

Soldaki cani sağdaki masum kızı öldürmeyi planladı, bağ evine götürdü, canlı canlı yaktı üstüne beton döktü ve nehire attı Sonuç Önce ağırlaştırılmış müebbet sonra “TAHRİK İNDİRİMİ” eşittir sadece 23 yıl hapis !! Net süre ise 14.5 yıl 5 yıl yat sonra denetim hakkı var serbest.

Hayatının baharında toprağın altında çürümekte olan bu masum kızı katleden bir caninin ifadesine itibar edilirmi Edilirse, bunun adı adalet olur mu Bir tarafta mezarda olduğu için neler yaşadığını anlatamayan bir kız, diğer tarafta canlı canlı yakarak öldürdüğü kızın kendisini tahrik ettiğini söyleyen bir cani.

Ve karar kız caniyi tahrik etti cinayet bu nedenle işlendi öyle mi kızım yok ama 3 delikanlı babası olarak, yerdeki mahkemeler şaşırsa da Allah’ın adaleti ve mahkemesi şaşırmayacağına tüm kalbimle inanıyorum ve bir masum kızı hayatının baharında binbir korku yaşatarak öldüren bu caniye, verilen ceza hiçbir hukuka hiçbir adalete sıgmaz.

tüm siyasi partiler tüm hukukçular bu davayı hatırlayın ve müdahale edin ben türk adaletine güveniyorum inanıyorum bu karardan vaz geçin bu ülke güvenilir oldugu durumu kaybetmeden.

#PinarGültekinİçinAdalet

Serkan TORUN
Gazeteci, Yazar, Izopoint