10 KM’LİK SERASERLİ VE KIZILCASÖĞÜT ARASI ASFALT ÇALIŞMASI TAMAMLANDI

Denizli Büyükşehir Belediyesi Çivril’de Kızılcasöğüt Mahallesi ve Seraserli Mahallesi arası 10 km soğuk asfalt çalışmasını tamamladı.
AK Parti Çivril İlçe Başkanı Halil Ertuğrul ve yönetimi Kızılcasöğüt- Seraserli arası yol çalışmalarını yerinde inceledi.
“OSMAN ZOLAN BAŞKANIMIZLA HALKIN İSTEKLERİNİ TEK TEK YERİNE GETİRİYORUZ”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ile birlikte halkın isteklerini bir bir yerine getirmenin gururunu yaşadıklarını ifade eden Başkan Halil Ertuğrul; “Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar adım adım halkımızın isteklerini yerine getirmek için gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz. Bizler Çivril’imiz için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Çivril’imiz her şeyin en iyisini hak ediyor. Geçen yıl Irgıllı başta olmak üzere 3 mahallenin kullandığı Sundurlu yolumuzu yaptı. Bu yıl ise Kızılcasöğüt- Seraserli arasındaki yolu yaparak Çivril halkının hizmetine sundu. Halkımız Osman Başkanımızdan memnun”dedi.

Seraserli yolunu birçok mahallenin kullandığının da altını çizen Halil Ertuğrul; “ Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Osman Zolan öncülüğünde Çivril’imizin yolları güzelleşmeye devam ediyor. Kızılcasöğüt- Searserli arası 10 km yolumuz tamamlanmış bulunmaktadır. Yapılan yolda başta Seraserli halkımız olmak üzere,Tekke, İnceköy, Bekirli, Savranşah, Tokça, Bayat, Bozdağ’lı hemşerilerimizin daha konforlu ve daha güvenli yollar için çalışmaya devam ediyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan ‘a sonsuz şükranlarımı sunuyorum”ifadelerini kullandı.
Çivril halkı yine yaparsa Osman Zolan yaptı diyerek yapılan yollardan memnun olduklarını dile getirdiler.
Bu Seraserli
Karabedirler