1. Haberler
  2. Gündem
  3. Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Travel Expo Ankara’da

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Travel Expo Ankara’da

featured
service

Haberi senin için okuyabiliriz


Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Travel Expo Ankara’da

6’ıncı Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı Travel Expo Ankara, binlerce ziyaretçiyi ağırlamaya devam ediyor.

Sağlık, eğitim ve kültür gibi pek çok alanda turizm faaliyetlerinin fuar ziyaretçilerine tanıtıldığı etkinlikte stant açan Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri, sağlık ve sağlık turizmi üzerine katılımcıları bilgilendiriyor.

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Uluslararası Hasta Ofisi Koordinatör Yardımcısı Emel Ertem, hastanelerinde en iyi teknik aletler ve metotlar ve donanımlı hekimler ile hizmet verdiklerini belirterek Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri olarak sağlık turizminde dünyaya açılan pencere olmayı amaçladıklarını söyledi.

Ertem,  ”Biz Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Uluslararası Hasta Biriminden sorumluyuz. Biz Hacettepe Hastanesi olarak hem onkoloji hastanesi, hem yetişkin hastanesi, hem de çocuk hastanesi olarak hizmet veriyoruz. Her alanda hizmetlerimiz devam ediyor. En iyi teknik aletler ve metotlar kullanılarak, donanımlı  hocalarımızla, öğretim üyeleriyle hizmet vermeye devam ediyoruz. Biz de bu açıdan kaliteli ve güvenli hizmetleri uluslararası hastalara da vermek amacıyla buradayız.

Bize yıl içerisinde hemen hemen her ülkeden hasta gelir. Ama en çok Azerbaycan’dan gelir. Potansiyel hastalarımızı Azerbaycanlılar oluşturur. Arkasından Irak, İran, Gürcistan ve son yıllarda da Rusya ve Ukrayna olmak üzere pek çok ülkeden hastalarımız bulunuyor. Bu durum Türkiye’ye sağlık turizmini de beraberinde getiriyor. Biz de bu amaçla Türkiye sağlık turizmini dünyaya açan pencere olarak fuarda önemli bir yer almak, büyük bir adım atmak istedik. Daha da geliştirmek istedik bu konuyu. Umarım istediğimiz verimi alırız.” dedi.

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Travel Expo Ankara’da

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

BasınPress ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin