Siyaset

İYİ PARTİ İL BAŞKANI NUSRET ACUR VATANDAŞIMIZ CEVAP BEKLERKEN YETKİLİLER BAKAN PEŞİNDE!

Sponsor Reklam Alanı

Ne soluduğunu bilmeyen vatandaşlar, kokunun kaynağı için yetkililerden açıklama bekledi ancak neredeyse bütün yetkililerin bugün tek bir işi vardı; Bakan Nureddin Nebati’yi izlemek. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve AFAD ekipleri konuyla ilgili çalışmalara başlamasına rağmen halen kaynağın bulunamaması, TÜBİTAK uzmanlarının da devreye girmesine yol açtı; neredeyse 24 saattir kokunun kaynağı bulunamadı.

Ne soluduğunu bilmeyen vatandaş, yetkililerden açıklama beklemektedir. Oysaki yetkililer önce Fevziye Camii’nde sayın bakan ile Cuma namazını kılmış, daha sonra çay bahçesinde çayını içmiş, bir iki kendilerine yakın esnafı ziyaret etmiş, AK Parti il başkanlığında Kocaeli’yi övmüş, seçimi kazanacaklarını söylemiş, Kocaeli Ticaret Odası’nda iş insanlarına ‘ekonomimize güvenin’ mesajı vermiştir. 2 milyondan fazla vatandaşımız kokunun kaynağının nedenini beklerken bütün yetkililerimiz bakanımıza zaman ayırmıştır.

Bir kokunun kaynağını bile bulamayan, bunun için sadece yetkililerin görevlendirdiğini duyuran iş bilmez yöneticiler, çok yakın zamanda gidecek, halkımız İYİ’lik ile tanışacaktır. Millete hizmetkarlıkta milletin sorunlarını çözmeden gülerek fotoğraf paylaşan değil milletimizin sorunlarını çözerek milletimizle gülen bir iktidar çok yakındır.”

Nusret ACUR

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı

Serkan TORUN

Gazeteci, Yazar, Izopoint

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu