İZOPOİNT ETKİN VE EKOLOJİK YALITIM İLÇE BAYİLİKLERİ VERİYOR

featured
service

Haberi senin için okuyabiliriz


EZBER BOZAN YALITIM

İzopoint Etkin ve ekolojik yalıtım

İnşaat sekterünün adeta nöbetçi eczanesi haline gelen izopoint sonyıllarda yalıtım malzemelerinde yaygın olarak kullanılan Perlit madeni inşaat sektörüne damgasını vurdu.

Bina yapımında teras çatı iç cephe dış cephe ve zemin de kullanılan perlitli yalıtım markası İZOPOİNT ile ek  malzemeye gerek kalmadan binalar temelden izole edilir yangın, ses, ısı ve su itici oluşu, ıslak zeminde fayans altında kesinlikle su geçirmez, nem, kararma yapmaz. 

İZOPOİNT aynı zamanda binanızın statik ağırlığını düşüren perlit içerikli yapı malzemesi ömür boyu kullanım garantisiyle hem inşaat sektöründe hem hane sakinlerine avantaj sağlıyor. 

İZOPOİNT yalıtım sistemleri yüksek avantaj sağlayan perlit madenini sıva ve teras yalıtımı olarak maliyetleri yüzde 50 azaltacak ve enerji verimliliğini yüzde 50 arttıracak ürünleri ile inşaat sektöründe zirveye çıktı.

İZOPOİNT yalıtım sıvası adı altında sektöre sunulan ürünler eski ve yeni binalarda kullanılabilme olanağı ile  A1 sınıfı yanmaz özelliği sahip olup, 1500 derece sıcağa dayanır. Isıya 4 saat boyunca dayanabilen İZOPOİNT yalıtım malzemesi olası bir yangında binayı ayakta tutan demirin yumuşamasını engeller. Muhtemel bir yıkımı engeller. 

Diğer kanserojen içeren ürünlerin ömrünün yok denecek kadar az ve milli sermaye düşmanı olgunu unutmayalım.

İZOPOİNT nefes alma özelliğiyle sağlıklı bir ürün. Aile sera gazı olan evlerde akciğer ve koah, Amfizem ve kronik bronşiti kapsayan bir hastalık gurubudur. Kronik obstrüktif akciğer hastalığı uzmanlara göre dünyada en sık ölüme yol açan dördüncü hastalıktır.

Bu sebeple binalarınızı kanserojen içeren, nefes almasını önleyen ürünlerden koruyunuz. Perlitli ürünler tercih ediniz. 

Bunun için öncelikle kurumlarımızdan başlak gerekir. Denetim ve yerinde inceleme yapılarak ülkemizi, milli sermayemizi ve yerli ürünümüz sağlıklı yalıtım malzemesi İzopoint’i tavsiye edelim, kullanalım..

www.izopoint.com

su yalıtımı sağlıyoruz
Isı Yalıtımı sağlıyoruz
Nefes Alan Ürün
Ses Yalıtımı Sağlıyoruz

İZOPOİNT ETKİN VE EKOLOJİK YALITIM İLÇE BAYİLİKLERİ VERİYOR

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

BasınPress ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin