SEDEFOĞLU AYAKTA ALKIŞLANDI!

featured
service

Haberi senin için okuyabiliriz


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ula Belediye Başkan Aday Adayları’ndan, toplum bilimci, şehir marka uzmanı Dr. Mustafa Sedefoğlu; aday adaylığını, Ula Belediyesi Nail Çakırhan Toplantı salonunda, yaklaşık 200 kişiye yaptığı sinevizyon sunumuyla açıkladı.

Sedefoğlu, yoğun bir katılımın olduğu toplantıda, kokteyl sonrasında, altmışın üzerinde projesini parti üyelerinin görüşlerine sundu. Ula’yı üç ana bölgeye ayıran Sedefoğlu; Ula merkezde kentleşme ve mimari, Akyaka’da sanat ve turizm, Gökova ve diğer mahallelerde ise tarımsal kalkınma ile Ula’yı bir dünya markası yapacağını ilan etti.
“Ula için bir hayâlim var!” diyerek sunuma başlayan Sedefoğlu, sözlerine şu şekilde devam etti; “Bir kar tanesi olarak başladığım bu yolculukta, sizlerin desteği ile bir kartopuna dönüştüm ve yine inanıyorum ki; yine sizlerin desteği ile bu kartopundan bir çığa dönüşerek Ula’mızı bembeyaz, tertemiz bir örtü ile kaplayacağız ve tüm dünyada parmakla gösterilen bir marka şehire dönüştüreceğiz!”

Sedefoğlu, sunumu ve konuşmasının ardından proje ve çalışmalarının yürütülmesi sırasında bilim insanlarından bilimsel destek alacaklarını belirtirken, oluşturulan Bilim Kurulu üyelerini de tek tek tanıttı. Sedefoğlu, konuşması sonrası dakikalarca ayakta alkışlandı.

Kaynak: Muğla’da Yenigün

SEDEFOĞLU AYAKTA ALKIŞLANDI!

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

BasınPress ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin